Antalya Trabzon Otobüs Bileti

Antalya Trabzon Otobüs Bileti Ara

Antalya Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat
Güzergah Uzunluğu 1235 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70 üzerinden
 

Antalya Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Trabzon arasında günde 10 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 21 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Trabzon'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli geçerken kışlar uzun, orta soğuk ve yağışlı seyreder. Yıl boyunca ısı ortalaması +5°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Trabzon güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Altındere Vadisi Milli Parkı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Sürmene Çamburnu Tabiat Parkı, Zağnos Vadisi... Trabzon ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Trabzon seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Trabzon Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler