Artvin Çorum Otobüs Bileti

Artvin Çorum Otobüs Bileti Ara

Artvin Çorum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 690,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 44 Dakika
Güzergah Uzunluğu 721 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Artvin Turizm
Popüler Otobüs Firması Lüks Artvin Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70 üzerinden
 

Artvin Çorum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin Çorum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 690 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - Çorum otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin Çorum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin Çorum Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - Çorum Otobüs Seferi Hakkında

Artvin Çorum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin Çorum arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin Çorum otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 44 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı, Rize Otogarı, Trabzon Otogarı, Giresun Otogarı, Ordu Otogarı, Samsun Otogarı ve Çorum Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. Çorum'da ise yazlar ılık, açık ve kurak, kışlarıysa sert, kar yağışlı ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -5°C ila +29°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den Çorum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin Çorum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Çorum ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Çorum Müzesi, Aslanlı Kapı, Boğazkale Müzesi, Hattuşaş Antik Kenti, İncesu Kanyonu, Boğazköy - Alacahöyük Milli Parkı'dır. Artvin Çorum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin Çorum seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

Çorum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çorum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin Çorum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin Çorum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve Çorum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin Çorum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin Çorum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin Çorum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin Çorum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin Çorum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin Çorum Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin Çorum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

Çorum Faydalı Linkler