Aydın Rize Otobüs Bileti

Aydın Rize Otobüs Bileti Ara

Aydın Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 22 saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 1586 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Lüks Karadeniz Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70/D010/O-5 üzerinden
 

Aydın Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Rize Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Rize arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Rize otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı, Denizli Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı, Trabzon Otogarı ve Rize Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale... Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Aydın Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Rize seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Rize Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler