Bartın Erzurum Otobüs Bileti

Bartın Erzurum Otobüs Bileti Ara

Bartın Erzurum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1250,00 TL
Yolculuk Süresi 19 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 977 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80/D100 üzerinden
 

Bartın Erzurum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın Erzurum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1250 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - Erzurum otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın Erzurum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın Erzurum Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - Erzurum Otobüs Seferi Hakkında

Bartın Erzurum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın Erzurum arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın Erzurum otobüs yolculuğu ortalama 19 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı, Kastamonu Otogarı, Sinop Otogarı, Samsun Otogarı, Giresun Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Bayburt Otogarı ve Erzurum Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. Erzurum ise sert kara iklimi etkisindedir. Yazlar ılık, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması -16°C ila +27°C arasında olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan Erzurum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın Erzurum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Erzurum Kalesi, Hasankale, İspir Kalesi, Rüstem Paşa Kervansarayı, Aziziye Tabyaları... ve daha birçok gezilip görülecek yer Erzurum'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Bartın Erzurum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın Erzurum seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

Erzurum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın Erzurum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzurum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın Erzurum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın Erzurum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve Erzurum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın Erzurum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın Erzurum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın Erzurum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın Erzurum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın Erzurum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın Erzurum Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın Erzurum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

Erzurum Faydalı Linkler