Bartın İstanbul Otobüs Bileti

Bartın İstanbul Otobüs Bileti Ara

Bartın İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 340,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 490,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 436 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80/O-7 üzerinden
 

Bartın İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 340 TL ile 490 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Bartın İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın İstanbul arasında günde 94 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 07 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı, Çaycuma Otogarı, Devrek Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, Gebze Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Bartın İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın İstanbul seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın İstanbul Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler