Bartın Bursa Otobüs Bileti

Bartın Bursa Otobüs Bileti Ara

Bartın Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 396,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 660,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 469 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/E80 üzerinden
 

Bartın Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 396 TL ile 660 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın Bursa Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

Bartın Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın Bursa arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın Bursa otobüs yolculuğu ortalama 07 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı, Çaycuma Otogarı, Devrek Otogarı, Mengen Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, Yalova Otogarı, Gemlik Otogarı ve Bursa Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. Bursa ise ılık bir iklimin etkisindedir. Yılın en sıcak dönemi Temmuz -Ağustos, en soğuk dönemi ise Aralık- Ocak aylarıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın Bursa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Muradiye Külliyesi, Tophane Saat Kulesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Koza Han, Ulu Camii, Yeşil Türbe, Tuzaklı Köyü, Cumalıkızık, Eski Aynalı Çarşı Bursa ilinin en çok ziyaret edilen ve Bursa'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Bartın Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın Bursa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın Bursa Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler