Bartın Zonguldak Otobüs Bileti

Bartın Zonguldak Otobüs Bileti Ara

Bartın Zonguldak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 129,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 160,00 TL
Yolculuk Süresi 01 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 87 km
En Ucuz Otobüs Firması Kale Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kale Seyahat
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/D750 üzerinden
 

Bartın Zonguldak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın Zonguldak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 129 TL ile 160 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın Zonguldak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın Zonguldak Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - Zonguldak Otobüs Seferi Hakkında

Bartın Zonguldak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın Zonguldak arasında günde 04 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın Zonguldak otobüs yolculuğu ortalama 01 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı ve Zonguldak Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. Zonguldak'ta ise yazları ılık ve açık geçse de kış aylarında yer yer kar yağışlı ve soğuk hava şartları hüküm sürer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan Zonguldak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın Zonguldak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Zonguldak ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi, Ereğli Müzesi, Çanakçılar Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Filyos Plajı, Cehennem Ağzı Mağarası, Alemdar Gemi Müzesidir. Bartın Zonguldak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın Zonguldak seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

Zonguldak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Zonguldak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın Zonguldak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın Zonguldak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve Zonguldak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın Zonguldak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın Zonguldak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın Zonguldak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın Zonguldak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın Zonguldak Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın Zonguldak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

Zonguldak Faydalı Linkler