Batman Diyarbakır Otobüs Bileti

Batman Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Batman Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 200,00 TL
Yolculuk Süresi 01 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 97 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Batman
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D370 üzerinden
 

Batman Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Batman Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Diyarbakır arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 01 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Diyarbakır'da ise sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Diyarbakır Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler