Batman Mersin Otobüs Bileti

Batman Mersin Otobüs Bileti Ara

Batman Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 580,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 950,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 693 km
En Ucuz Otobüs Firması Van Kalesi
Popüler Otobüs Firması Best Van Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Batman Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 580 TL ile 950 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Mersin Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

Batman Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Mersin arasında günde 33 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Mersin otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı ve Mersin Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı, kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yılda ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Mersin Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Mersin Atatürk Evi Müzesi… Mersin'e yolunuz düşerse gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Batman Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Mersin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Mersin Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler