Bolu Diyarbakır Otobüs Bileti

Bolu Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Bolu Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 20 dakika
Güzergah Uzunluğu 1183 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Popüler Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Bolu Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1500 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Diyarbakır arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Niğde Otogarı, Tarsus Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Diyarbakır ilimiz de ise sıcaklığı yoğun şekilde hissetmek mümkündür. Sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bolu Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Diyarbakır Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler