Bolu Edirne Otobüs Bileti

Bolu Edirne Otobüs Bileti Ara

Bolu Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 7 saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 503 km
En Ucuz Otobüs Firması Has Karayolu Turizm
Popüler Otobüs Firması Has Karayolu Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-7 üzerinden
 

Bolu Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Edirne arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Edirne otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, İstanbul Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Edirne deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Bolu Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Edirne seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Edirne Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler