Burdur Antalya Otobüs Bileti

Burdur Antalya Otobüs Bileti Ara

Burdur Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 1 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 126 km
En Ucuz Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 0 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D350/D650
 

Burdur Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Antalya Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Antalya arasında günde 71 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Antalya otobüs yolculuğu ortalama 1 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar ve Antalya Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Antalya ilimiz de ise sıcaklığı yoğun şekilde hissetmek mümkündür. Antalya ilimiz ise sıcağı ile meşhurdur. Antalya ise yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı geçen tipik Akdeniz iklimi etkisindedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Antalya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Kaleiçi, Düden Şelalesi, Manavgat, Sapadere Kanyonu, Perge Antik Kenti, Antalya Müzesi, Kurşunlu Şelaleleri, Konyaaltı Plajı, Termessos Kaplıcaları... gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Antalya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Burdur Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Antalya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Antalya Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler