Burdur Çanakkale Otobüs Bileti

Burdur Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Burdur Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 615 km
En Ucuz Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D555 üzerinden
 

Burdur Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Çanakkale arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Denizli Otogarı, Aydın Otogarı, İzmir Otogarı, Ayvalık Otogarı, Edremit Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Çanakkale ise iklim olarak yazlar ılık, nemli, kurak, kışlar ise soğuk, yağışlı ve rüzgarlı olarak seyreder. Yıl boyu ilin ısısında +3°C ile +31°C arasında değişiklik olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Çanakkale güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Truva Antik Kenti, Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Truva Heykeli, Troya Müzesi, Conk Bayırı Mehmetçik Park Anıtı, Kemalyeri Yazıtı, Kabatepe Kumsalı, Aqualand, Bozcaada, Gökçeada Çanakkale ilinin en çok ziyaret edilen ve Çanakkale'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Burdur Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Çanakkale seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Çanakkale Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler