Bursa Çanakkale Otobüs Bileti

Bursa Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Bursa Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 3 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 280 km
En Ucuz Otobüs Firması Sivas Huzur Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5
 

Bursa Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Çanakkale arasında günde 57 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 3 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Balıkesir Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’dan gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Çanakkale ise iklim olarak yazlar ılık, nemli, kurak, kışlar ise soğuk, yağışlı ve rüzgarlı olarak seyreder. Yıl boyu ilin ısısında +3°C ile +31°C arasında değişiklik olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Çanakkale güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Çanakkale’ye gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Truva Antik Kenti, Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Truva Heykeli, Troya Müzesi, Conk Bayırı Mehmetçik Park Anıtı, Kemalyeri Yazıtı, Kabatepe Kumsalı, Aqualand, Bozcaada, Gökçeada Çanakkale ilinin en çok ziyaret edilen ve Çanakkale'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Çanakkale seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Çanakkale Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler