Antalya Çanakkale Otobüs Bileti

Antalya Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Antalya Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1139,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 678 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D555 üzerinden
 

Antalya Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1139 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Çanakkale arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Denizli Otogarı, Aydın Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Çanakkale ise iklim olarak yazlar ılık, nemli, kurak, kışlar ise soğuk, yağışlı ve rüzgarlı olarak seyreder. Yıl boyu ilin ısısında +3°C ile +31°C arasında değişiklik olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Çanakkale güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Truva Antik Kenti, Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Truva Heykeli, Troya Müzesi, Conk Bayırı Mehmetçik Park Anıtı, Kemalyeri Yazıtı, Kabatepe Kumsalı, Aqualand, Bozcaada, Gökçeada Çanakkale ilinin en çok ziyaret edilen ve Çanakkale'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Çanakkale seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Çanakkale Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler