İstanbul Çanakkale Otobüs Bileti

İstanbul Çanakkale Otobüs Bileti Ara

İstanbul Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 348 km
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Seyahat
Popüler Otobüs Firması Çanakkale Truva Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E84 - E87
 

İstanbul Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 400 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Çanakkale arasında günde 124 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Alibeyköy Cep Otogarı, Esenler Otogarı, Tekirdağ Otogarı, Gelibolu Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesinin yağışlı iklimi özellikleri görülür, bir senede bütün hava koşulları görülmektedir. Çanakkale'de de Akdeniz ikliminin yağışlı özellikleri görüldüğü için iki şehirde benzer hava koşulları görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Çanakkale güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Her iki şehirde üniversite şehri olduğu için üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. İstanbul Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Çanakkale seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Çanakkale İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler