Ankara Çanakkale Otobüs Bileti

Ankara Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Ankara Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 499,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 9 Saat ile 10 saat arası
Güzergah Uzunluğu 653 km
En Ucuz Otobüs Firması Köksallar Seyahat
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90
 

Ankara Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 499 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Çanakkale arasında günde 31 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Polatlı Otogarı, Eskişehir Otogarı, Bozüyük Otogarı, Bursa Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. Ankara’da İç Anadolu Bölgesinin klasik iklimi, yani yazları ılık, kışları ise soğuk ve genelde kar yağışlı bir hava hüküm sürmektedir. Çanakkale'de ise Akdeniz iklimine benzer yazları sıcak kışları ise bol yağışlı hava görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Çanakkale güzergahında 12 ay yoğunluk yaşanmaktadır. Bu iki şehirde üniversite şehri olduğu için, üniversite açılma ve kapanma zamanlar ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatillerde bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Yine yaz aylarında Ankara'dan Çanakkale'ye seyahatler çoğalmaktadır. Ankara Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Çanakkale seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Çanakkale Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler