Balıkesir Çanakkale Otobüs Bileti

Balıkesir Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 320,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 360,00 TL
Yolculuk Süresi 03 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 193 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Vip Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Vip Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D555 üzerinden
 

Balıkesir Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 320 TL ile 360 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Çanakkale arasında günde 60 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 03 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Çanakkale ise iklim olarak yazlar ılık, nemli, kurak, kışlar ise soğuk, yağışlı ve rüzgarlı olarak seyreder. Yıl boyu ilin ısısında +3°C ile +31°C arasında değişiklik olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Çanakkale güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Truva Antik Kenti, Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Truva Heykeli, Troya Müzesi, Conk Bayırı Mehmetçik Park Anıtı, Kemalyeri Yazıtı, Kabatepe Kumsalı, Aqualand, Bozcaada, Gökçeada Çanakkale ilinin en çok ziyaret edilen ve Çanakkale'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Çanakkale seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Çanakkale Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler