Burdur Kırklareli Otobüs Bileti

Burdur Kırklareli Otobüs Bileti Ara

Burdur Kırklareli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 792 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Burdur Kırklareli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Kırklareli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Kırklareli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Kırklareli Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Kırklareli Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Kırklareli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Kırklareli arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Kırklareli otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Afyon Otogarı, Bozüyük Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Harem Otogarı, İstanbul Otogarı, Çorlu Otogarı ve Kırklareli Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Kırklareli ise yazların ılıman, kurak ve az bulutlu, kışlarınsa soğuk, kar yağışlı ve bulutlu seyrettiği bir konumdadır. Yıl boyu ısı ölçümleri -2°C ile +30°C arasında değişiklik göstermektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Kırklareli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Kırklareli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Kırklareli deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Dupnisa Mağarası, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü, Aya Nikola Manastırı, İğneada Longozu, Poliçe Koyu, Panayır İskelesi Koyu, Selvez Koyu, Babaeski Köprüsü, Istranca Dağları, Küçük Ayasofya Kilisesi, Hızır Bey Cami, Kadı Cami, Kıyıköy Kastro Sahili'dir. Burdur Kırklareli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Kırklareli seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Kırklareli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Kırklareli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Kırklareli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Kırklareli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Kırklareli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Kırklareli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Kırklareli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Kırklareli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Kırklareli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Kırklareli Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Kırklareli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Kırklareli Faydalı Linkler