Burdur Rize Otobüs Bileti

Burdur Rize Otobüs Bileti Ara

Burdur Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 19 Saat
Güzergah Uzunluğu 1228 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Lüks Karadeniz Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70
 

Burdur Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1250 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Rize Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Rize arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Rize otobüs yolculuğu ortalama 19 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı, Trabzon Otogarı ve Rize Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale… Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Burdur Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Rize seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Rize Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler