Burdur Tekirdağ Otobüs Bileti

Burdur Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Burdur Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1150,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1150,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 758 km
En Ucuz Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Burdur Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1150 TL ile 1150 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Tekirdağ arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Afyon Otogarı, Bozüyük Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Harem Otogarı, İstanbul Otogarı, Çorlu Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Burdur Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Tekirdağ Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler