Bursa Batman Otobüs Bileti

Bursa Batman Otobüs Bileti Ara

Bursa Batman Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1600,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1422 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Kurtalan Ekspres
Popüler Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Bursa Batman Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Batman arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1500 TL ile 1600 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Batman otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Batman otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Batman Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Batman Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Batman otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Batman arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Batman otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Diyarbakır Otogarı ve Batman Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Batman ise kışlar oldukça sert ve soğuk yazlar ise genelde çok sıcak geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Batman’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Batman güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Batman’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Dicle Nehri, Mereto Dağı, Kıra Dağı, Gazan Çayı, Han Deresi, Hasankeyf Kalesi, Kozluk Kalesi, Rabat kalesi ve Bozıkan Kalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Batman'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Batman otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Batman seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Batman Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Batman Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Batman Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Batman arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Batman Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Batman otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Batman otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Batman Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Batman arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Batman otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Batman Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Batman otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Batman Faydalı Linkler