Bursa Van Otobüs Bileti

Bursa Van Otobüs Bileti Ara

Bursa Van Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1700,00 TL
Yolculuk Süresi 24 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1559 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Erciş İtimat Seyahat
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300
 

Bursa Van Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Van arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1500 TL ile 1700 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Van otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Van otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Van Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Van Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Van otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Van arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Van otobüs yolculuğu ortalama 24 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Kırşehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Malatya Otogarı, Elazığ Otogarı, Bingöl Otogarı ve Van Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Van'da yazlar ılık, kurak ve açık geçerken, kışlar ise dondurucu soğuk, kar yağışlıdır. Yıl içerisinde sıcaklık normalde -8°C ile +27°C arasında seyreder. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Van’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Van güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Van’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Akdamar Adası, Van Gölü, Van Kalesi, Akdamar Kilisesi, Van Kedisi Evi, Muradiye Şelalesi, Hoşap Kalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Van'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Van otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Van seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Van Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Van Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Van Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Van Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Van arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Van Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Van otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Van otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Van Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Van arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Van otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Van Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Van otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Van Faydalı Linkler