Çanakkale Bursa Otobüs Bileti

Çanakkale Bursa Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 490,00 TL
Yolculuk Süresi 4 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 275 km
En Ucuz Otobüs Firması Başkent Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5
 

Çanakkale Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 490 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Bursa Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Bursa arasında günde 66 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Bursa otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı ve Bursa Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Bursa ise ılık bir iklimin etkisindedir. Yılın en sıcak dönemi Temmuz -Ağustos, en soğuk dönemi ise Aralık- Ocak aylarıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Bursa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Bursa’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Muradiye Külliyesi, Tophane Saat Kulesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Koza Han, Ulu Camii, Yeşil Türbe, Tuzaklı Köyü, Cumalıkızık, Eski Aynalı Çarşı Bursa ilinin en çok ziyaret edilen ve Bursa'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Bursa seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Bursa Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler