Antalya Burdur Otobüs Bileti

Antalya Burdur Otobüs Bileti Ara

Antalya Burdur Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 61,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 100,00 TL
Yolculuk Süresi 01 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 123 km
En Ucuz Otobüs Firması Bizim Iğdır Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D330/D650 üzerinden
 

Antalya Burdur Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Burdur arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 61 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Burdur otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Burdur otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Burdur Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Burdur Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Burdur otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Burdur arasında günde 91 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Burdur otobüs yolculuğu ortalama 01 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Bucak Otogarı ve Burdur Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Burdur'da ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu geçer. Yıl boyunca sıcaklık aralıkları -3°C ila +32°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Burdur’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Burdur güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Burdur (Arkeoloji) Müzesi, Bulguroğlu (Pirkulzade) Medresesi, Burdur Etnoğrafya Müzesi, Taş Oda Konağı, Doğa Tarihi Müzesi, Yukarı Pazar – Tarihi Burdur Pazarı ve daha birçok gezilip görülecek yer Burdur'a seyahat etmeniz için en geçerli sebeplerden bazılarıdır. Antalya Burdur otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Burdur seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Burdur Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Burdur Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Burdur Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Burdur Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Burdur arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Burdur Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Burdur otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Burdur otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Burdur Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Burdur arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Burdur otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Burdur Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Burdur otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Burdur Faydalı Linkler