İzmir Burdur Otobüs Bileti

İzmir Burdur Otobüs Bileti Ara

İzmir Burdur Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 549,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 610,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 30 dakika
Güzergah Uzunluğu 382 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87 / D585 ve D320
 

İzmir Burdur Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Burdur arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 549 TL ile 610 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Burdur otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Burdur otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Burdur Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Burdur Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Burdur otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Burdur arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Burdur otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Aydın Otogarı, Denizli Otogarı, Isparta Otogarı ve Burdur Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Burdur'da ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar çok soğuk, yağışlı ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyunca sıcaklıklar -3°C ila +32°C arasında seyreder. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Burdur’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Burdur güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Burdur hem Marmara Denizi'ne hem de Ege Denizi'ne kıyı şeridi olan illerimizdendir. Antik kentleri, müzeleri, tabiat harikası gölleri ile Burdur yıl boyu ziyaretçisi eksilmeyen illerimizden biridir. İzmir Burdur otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Burdur seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Burdur Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Burdur Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Burdur Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Burdur Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Burdur arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Burdur Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Burdur otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Burdur otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Burdur Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Burdur arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Burdur otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Burdur İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Burdur otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Burdur Faydalı Linkler