Balıkesir Burdur Otobüs Bileti

Balıkesir Burdur Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Burdur Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 479,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 609,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 442 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585 üzerinden
 

Balıkesir Burdur Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Burdur arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 479 TL ile 609 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Burdur otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Burdur otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Burdur Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Burdur Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Burdur otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Burdur arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Burdur otobüs yolculuğu ortalama 09 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Manisa Otogarı, İzmir Otogarı, Aydın Otogarı, Isparta Otogarı ve Burdur Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Burdur'da ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu geçer. Yıl boyunca sıcaklık aralıkları -3°C ila +32°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Burdur’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Burdur güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Burdur (Arkeoloji) Müzesi, Bulguroğlu (Pirkulzade) Medresesi, Burdur Etnoğrafya Müzesi, Taş Oda Konağı, Doğa Tarihi Müzesi, Yukarı Pazar – Tarihi Burdur Pazarı ve daha birçok gezilip görülecek yer Burdur'a seyahat etmeniz için en geçerli sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Burdur otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Burdur seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Burdur Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Burdur Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Burdur Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Burdur Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Burdur arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Burdur Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Burdur otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Burdur otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Burdur Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Burdur arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Burdur otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Burdur Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Burdur otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Burdur Faydalı Linkler