Antalya Karabük Otobüs Bileti

Antalya Karabük Otobüs Bileti Ara

Antalya Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 749,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 20 dakika
Güzergah Uzunluğu 678 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D965 üzerinden
 

Antalya Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 749 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Karabük Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Karabük arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Karabük otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı ve Karabük Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Karabük'te ise yazlar ılıman ve açık ve kışlar aşırı soğuk, genellikle kar yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ortalama sıcaklıklar -1°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Karabük güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Karabük ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Bulak Mağarası, Safranbolu Eski Çarşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Terastır. Antalya Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Karabük seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Karabük Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler