İstanbul Karabük Otobüs Bileti

İstanbul Karabük Otobüs Bileti Ara

İstanbul Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 402 km
En Ucuz Otobüs Firması Sinop Türkay Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 üzerinden
 

İstanbul Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Karabük Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Karabük arasında günde 120 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Karabük otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı ve Karabük Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinin yağış alan illerindendir. Yazları sıcak, kışları serin ve yağışlı geçer. Karabük'te ise Karadeniz İklimi özellikleri ile Karasal iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Karabük güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Özellikle üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahtaki seferlere talep artmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Karabük'e seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Karabük seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Karabük İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler