İzmir Karabük Otobüs Bileti

İzmir Karabük Otobüs Bileti Ara

İzmir Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 430,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 500,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 750 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/ Anadolu Otoyolu/E80
 

İzmir Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 430 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Karabük Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Karabük arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Karabük otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 03 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Karabük Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Karabük'te ise yazlar ılıman ve açık ve kışlar aşırı soğuk, genellikle kar yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ölçülen sıcaklıklar -1°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Karabük güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Karabük mağaralar, kanyonlar, doğa parkları kısacası barındırdığı doğa güzellikleri ile kendine hayran bırakan bir ilimizdir. İzmir Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Karabük seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Karabük İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler