Bursa Karabük Otobüs Bileti

Bursa Karabük Otobüs Bileti Ara

Bursa Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 650,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 431 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/E80
 

Bursa Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 650 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Karabük Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Karabük arasında günde 14 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Karabük otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Adapazarı Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Karabük Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Karabük'te ise yazlar ılıman ve açık ve kışlar aşırı soğuk, genellikle kar yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ortalama sıcaklıklar -1°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Karabük güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Karabük’e gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Karabük ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Bulak Mağarası, Safranbolu Eski Çarşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Terastır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Karabük seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Karabük Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler