Artvin Kars Otobüs Bileti

Artvin Kars Otobüs Bileti Ara

Artvin Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450450,00 TL
Yolculuk Süresi 4 saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 204 km
En Ucuz Otobüs Firması Golden Turizm
Popüler Otobüs Firması Yeşil Artvin Ekspres
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E691
 

Artvin Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450450 TL ile 450450 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin Kars Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Artvin Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin Kars arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin Kars otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı, Ardahan Otogarı ve Kars Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kars'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Artvin Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin Kars seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin Kars Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler