Aydın Ordu Otobüs Bileti

Aydın Ordu Otobüs Bileti Ara

Aydın Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 970,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 18 saat 50 dakika
Güzergah Uzunluğu 1149 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Karadeniz Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E96/D260 üzerinden
 

Aydın Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 970 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Ordu arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Ordu otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı, Denizli Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi... Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Aydın Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Ordu Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler