Bartın Edirne Otobüs Bileti

Bartın Edirne Otobüs Bileti Ara

Bartın Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 00,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 00,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 679 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-7 üzerinden
 

Bartın Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 00 TL ile 00 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Bartın Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın Edirne arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın Edirne otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı, Çaycuma Otogarı, Devrek Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, İstanbul Otogarı, Çorlu Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Edirne deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Bartın Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın Edirne seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın Edirne Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler