Batman Bursa Otobüs Bileti

Batman Bursa Otobüs Bileti Ara

Batman Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat
Güzergah Uzunluğu 1426 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Batman
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-21 üzerinden
 

Batman Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Bursa Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

Batman Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Bursa arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Bursa otobüs yolculuğu ortalama 22 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı, Aksaray Otogarı, Eskişehir Otogarı, İnegöl Otogarı ve Bursa Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Bursa ilimiz ise sıcağı ile meşhurdur. Bursa ise ılık bir iklimin etkisindedir. Yılın en sıcak dönemi Temmuz -Ağustos, en soğuk dönemi ise Aralık- Ocak aylarıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Bursa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Muradiye Külliyesi, Tophane Saat Kulesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Koza Han, Ulu Camii, Yeşil Türbe, Tuzaklı Köyü, Cumalıkızık, Eski Aynalı Çarşı Bursa ilinin en çok ziyaret edilen ve Bursa'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Batman Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Bursa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Bursa Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler