Batman Çanakkale Otobüs Bileti

Batman Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Batman Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1700,00 TL
Yolculuk Süresi 27 Saat
Güzergah Uzunluğu 1698 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Diyarbakır
Popüler Otobüs Firması Can Diyarbakır
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-21 üzerinden
 

Batman Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1700 TL ile 1700 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

Batman Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Çanakkale arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 27 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı, Aksaray Otogarı, Eskişehir Otogarı, Bursa Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Çanakkale ilimiz ise sıcağı ile meşhurdur. Çanakkale ise iklim olarak yazlar ılık, nemli, kurak, kışlar ise soğuk, yağışlı ve rüzgarlı olarak seyreder. Yıl boyu ilin ısısında +3°C ile +31°C arasında değişiklik olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Çanakkale güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Truva Antik Kenti, Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Truva Heykeli, Troya Müzesi, Conk Bayırı Mehmetçik Park Anıtı, Kemalyeri Yazıtı, Kabatepe Kumsalı, Aqualand, Bozcaada, Gökçeada Çanakkale ilinin en çok ziyaret edilen ve Çanakkale'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Batman Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Çanakkale seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Çanakkale Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler