Batman Karabük Otobüs Bileti

Batman Karabük Otobüs Bileti Ara

Batman Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1309 km
En Ucuz Otobüs Firması Tokat Yıldızı
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-21 üzerinden
 

Batman Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Karabük Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

Batman Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Karabük arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Karabük otobüs yolculuğu ortalama 21 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Elazığ Otogarı, Malatya Otogarı, Sivas Otogarı, Çankırı Otogarı ve Karabük Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Karabük'te ise yazlar ılıman ve açık ve kışlar aşırı soğuk, genellikle kar yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ortalama sıcaklıklar -1°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Karabük güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Karabük ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Bulak Mağarası, Safranbolu Eski Çarşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Terastır. Batman Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Karabük seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Karabük Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler