Burdur Ordu Otobüs Bileti

Burdur Ordu Otobüs Bileti Ara

Burdur Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1020,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 916 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D190
 

Burdur Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1020 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Ordu arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Ordu otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi… Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Burdur Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Ordu seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Ordu Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler