Burdur Trabzon Otobüs Bileti

Burdur Trabzon Otobüs Bileti Ara

Burdur Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1149 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70
 

Burdur Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Trabzon arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Trabzon'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli geçerken kışlar uzun, orta soğuk ve yağışlı seyreder. Yıl boyunca ısı ortalaması +5°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Trabzon güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Altındere Vadisi Milli Parkı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Sürmene Çamburnu Tabiat Parkı, Zağnos Vadisi... Trabzon ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Burdur Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Trabzon seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Trabzon Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler