Bursa Edirne Otobüs Bileti

Bursa Edirne Otobüs Bileti Ara

Bursa Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 403 km
En Ucuz Otobüs Firması Vip Arda Tur
Popüler Otobüs Firması Nilüfer Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Kuzey Marmara Otoyolu
 

Bursa Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Edirne arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Edirne otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, İstanbul Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Edirne’ye gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Edirne deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Edirne seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Edirne Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler