Bursa Giresun Otobüs Bileti

Bursa Giresun Otobüs Bileti Ara

Bursa Giresun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 580,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 963 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Gümüşhane
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80/O-4
 

Bursa Giresun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Giresun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 580 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Giresun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Giresun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Giresun Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Giresun Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Giresun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Giresun arasında günde 21 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Giresun otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı ve Giresun Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Giresun'da yazlar ılıman, nemli ve açık geçerken kışlarsa soğuk, yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu sıcaklık ortalama +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Giresun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Giresun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Giresun’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Giresun ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Sis Dağı Görele, Kümbet Yaylası, Paşakonağı Yaylası, Gölyanı Yaylası, Giresun Adası, Giresun Kalesi, Tirebolu Kalesi'dir. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Giresun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Giresun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Giresun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Giresun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Giresun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Giresun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Giresun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Giresun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Giresun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Giresun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Giresun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Giresun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Giresun Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Giresun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Giresun Faydalı Linkler