İstanbul Giresun Otobüs Bileti

İstanbul Giresun Otobüs Bileti Ara

İstanbul Giresun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 934 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Gümüşhane Turizm
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 ve E80 üzerinden
 

İstanbul Giresun Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Giresun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Giresun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Giresun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Giresun Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Giresun Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Giresun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Giresun arasında günde 130 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Giresun otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı ve Giresun Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için ılıman ve yağışlı hava koşulları görülmektedir. Giresun'da ise alçak bölgelerde hafif serin ve yağışlı bir hava görülürken yüksek kesimlerde sert soğuk hava görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Giresun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Giresun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Giresun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Giresun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Giresun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Giresun Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Giresun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Giresun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Giresun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Giresun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Giresun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Giresun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Giresun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Giresun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Giresun İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Giresun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Giresun Faydalı Linkler