Bursa Kars Otobüs Bileti

Bursa Kars Otobüs Bileti Ara

Bursa Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1465 km
En Ucuz Otobüs Firması Bizim Iğdır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Bizim Iğdır Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D100/E80
 

Bursa Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1400 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Kars Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Kars arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Kars otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Kars’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kars'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Bursa Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Kars seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Kars Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler