Bursa Konya Otobüs Bileti

Bursa Konya Otobüs Bileti Ara

Bursa Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 240,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 485 km
En Ucuz Otobüs Firması As Kahramanmaraş Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Bursa Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 240 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Konya Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Konya Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Konya arasında günde 32 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Konya otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı ve Konya Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Konya ise yaz ayları ılık, kurak ve açık ve kışlarsa aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçen bir konumdadır. Yıl boyu ısı normalde -4°C ile +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Konya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Konya’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, Sille Köyü 640, Aziziye Camisi, Şems-i Tebrizi Türbesi ve Camisi, Konya Bilim Merkezi… gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Konya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Konya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Konya Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler