Bursa Mersin Otobüs Bileti

Bursa Mersin Otobüs Bileti Ara

Bursa Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 826 km
En Ucuz Otobüs Firması Özkaymak
Popüler Otobüs Firması As Adana Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Bursa Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Mersin Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Mersin arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Mersin otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı ve Mersin Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı, kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yılda ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Mersin’e gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Mersin Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Mersin Atatürk Evi Müzesi… Mersin'e yolunuz düşerse gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Mersin seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Mersin Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler