Bursa Sivas Otobüs Bileti

Bursa Sivas Otobüs Bileti Ara

Bursa Sivas Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 857 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Erciş İtimat Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D260
 

Bursa Sivas Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Sivas arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Sivas otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Sivas otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Sivas Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Sivas Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Sivas otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Sivas arasında günde 21 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Sivas otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı ve Sivas Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Sivas'ta ise kışları aşırı soğuk geçer ve bol kar yağar. Yazları ise sıcak ve kuraktır, bahar ve güz mevsimleri bol yağmurlu geçer. Yıl boyunca sıcaklıklar ortalama -6°C ila +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Sivas’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Sivas güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Sivas’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Gök Medrese, Ulu Camii, Kangal Balıklı Kaplıcaları, Gürün Gökpınar Gölü, Gürün Şuğul Vadisi... Sivas ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Sivas otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Sivas seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Sivas Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sivas Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Sivas Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Sivas arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Sivas Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Sivas otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Sivas otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Sivas Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Sivas arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Sivas otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Sivas Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Sivas otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Sivas Faydalı Linkler