Çanakkale Samsun Otobüs Bileti

Çanakkale Samsun Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1038 km
En Ucuz Otobüs Firması Sahil Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80
 

Çanakkale Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1250 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Samsun arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Samsun otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Merzifon Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Samsun’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Samsun Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler