Çankırı Samsun Otobüs Bileti

Çankırı Samsun Otobüs Bileti Ara

Çankırı Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 323 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70
 

Çankırı Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çankırı Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Çankırı - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çankırı Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çankırı Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Çankırı - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Çankırı Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çankırı Samsun arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çankırı Samsun otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çankırı Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Çankırı ilinde İç Anadolu ikliminin özellikleri görülmektedir, yaz aylar sıcak geçse de kış ayları sıcaklıklar düşmekte ve bol yağış almaktadır. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çankırı’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çankırı Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çankırı Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çankırı Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çankırı Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çankırı Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çankırı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çankırı Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çankırı Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çankırı Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çankırı Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çankırı Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çankırı Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çankırı Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çankırı Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çankırı Samsun Çankırı güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çankırı Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çankırı Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler