Antalya Bolu Otobüs Bileti

Antalya Bolu Otobüs Bileti Ara

Antalya Bolu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 599,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 703 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Bolu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Bolu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 599 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Bolu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Bolu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Bolu Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Bolu Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Bolu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Bolu arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Bolu otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı ve Bolu Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Bolu'da ise yazları ılık, kurak ve güneşli iken kışları aşırı soğuk, karlı ve genellikle de bulutlu seyreder. Yıl boyunca sıcaklık dereceleri -3°C ile +27°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Bolu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Bolu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Abant Gölü, Yedigöller, Gölcük Tabiat Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi... Bolu'nun yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Antalya Bolu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Bolu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Bolu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bolu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Bolu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Bolu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Bolu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Bolu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Bolu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Bolu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Bolu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Bolu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Bolu Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Bolu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Bolu Faydalı Linkler