Balıkesir Bolu Otobüs Bileti

Balıkesir Bolu Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Bolu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 419 km
En Ucuz Otobüs Firması Kaptanoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-4/E80 üzerinden
 

Balıkesir Bolu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Bolu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Bolu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Bolu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bolu Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Bolu Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Bolu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Bolu arasında günde 27 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Bolu otobüs yolculuğu ortalama 06 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Gebze Otogarı, İzmit Otogarı, Düzce Otogarı ve Bolu Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Bolu'da ise yazları ılık, kurak ve güneşli iken kışları aşırı soğuk, karlı ve genellikle de bulutlu seyreder. Yıl boyunca sıcaklık dereceleri -3°C ile +27°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Bolu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Bolu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Abant Gölü, Yedigöller, Gölcük Tabiat Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi... Bolu'nun yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Balıkesir Bolu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Bolu seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Bolu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bolu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Bolu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Bolu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Bolu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Bolu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Bolu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bolu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Bolu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Bolu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Bolu Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Bolu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Bolu Faydalı Linkler